Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 45315300 Anläggningar för elförsörjning, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45317300 Elinstallation av utrustning för eldistribution, 50000000 Reparation och underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde