260425-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor – Natur-/biogasupphandling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatur-/biogasupphandling
BeskrivningEslövs Bostads AB och Eslövs kommun och handlar gemensamt upp natur-/biogas och inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska leveranser av natur-/biogas för uppvärmning till fastigheter, med möjlighet till fast pris produkt.
Intern identifierare24/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000