260445-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Profilprodukter 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter 2024
BeskrivningUpphandlingen avser Profilprodukter med tryck. Profilprodukterna kan omfatta exempelvis väskor (ryggsäck, tygkasse) profilkläder (T-shirt, hoodie) kontorsartiklar (pennor, nyckelband och namnbrikcor) samt övriga profil och presentartiklar som vattenflaskor, cykelsadelskydd och reflexband.
Intern identifierareKS:2024:00014
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 30197000 Mindre kontorsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProfilprodukter 2024