2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stadsarkitekt
Beskrivning: Forshaga kommun behöver förstärkning av en stadsarkitekt en (1) dag i veckan.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71410000 Stadsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95910:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71400000 Stadsplanering och landskapsvård, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71200000 Arkitekttjänster, 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71420000 Landskapsarkitektur