26051-2020 - ResultatSverige-Karlstad: Elektrotermiska apparater
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffe som tjänst inklusive tillbehör
Referensnummer: 0323-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39711300 Elektrotermiska apparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Kaffe som tjänst inklusive. tillbehör. Vendingmaskiner, kaffeautomater med tillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen