2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marina Reparations- och underhållsarbeten NY
Beskrivning: Simrishamns kommun bjuder in till upphandling av Marina Reparations- och underhållsarbeten.
Intern identifierare: 2025/910
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98360000 Marina tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45242200 Anläggningsarbeten för marinor, 45244000 Marina anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000