260685-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kirurgiska implantat – Bröstimplantat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBröstimplantat
BeskrivningUpphandling av bröstimplantat för rekonstruktiv bröstkirurgi.
Intern identifierareRS 2025-00671
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000