Validy time for the Frame Agreement: 2022-03-02 to 2025-02-28 with the possibility to prolong 1+1 year.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 65000000 El-, vatten- och energiverk, 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
The total estimated volumes for this agreement including options is 50 pcs 12kV and 35 pcs for 24 kV. This is to be seen as an estimation/ indication and shall not as an commitment.