See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Byavången särskilda boende och hemtjänst Centrum
Beskrivning: Upphandlingen avser driften av särskilt boende och hemtjänst i enlighet med förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: Von 2023/39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande i ett steg.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del