260934-2025 - Resultat
Sverige – Mattor – Entrémattor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntrémattor
BeskrivningRamavtalet omfattar hyra av entrémattor inklusive tvätt- och utbytesservice, samt enstaka köp av entrémattor/skrapmattor och därtill kopplade produkter, exempelvis skrapskydd.
Föregående meddelande556242-2023
Intern identifierare562/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39531000 Mattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000