260938-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – Fryken 4 - Sprinkler, brandlarm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFryken 4 - Sprinkler, brandlarm
BeskrivningSprinklerinstallation samt komplettering av befintligt brandlarm för särskilt boende.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130208:Lot:1