2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Ledarutveckling
Beskrivning: Upphandlingen omfattar utveckling och utbildning av ledare Syfte är att tillgodose uppkomna utbildnings och utvecklingsbehov, samt ledningsgrupputveckling.
Intern identifierare: 25/258
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1783381-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1830380-1
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1843322-2