261-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förmedling av personal, även tillfälligt anställda – Chaufför till Rambos verksamhetsområden
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelChaufför till Rambos verksamhetsområden
BeskrivningUpphandlingen omfattar rangordnade avtal för inhyrning av chaufförer för utförande av tjänst i kommunerna Tanum, Munkedal, Sotenäs och Lysekil. Upphandlingen är uppdelad i kategorierna SLAM och RENHÅLLNING. Ytterligare information framgår av förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKategori 1 - SLAM
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105783:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKategori 2 - RENHÅLLNING
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105783:Lot:2