261028-2025 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Ramavtal för konsulttjänster inom geoteknik, miljögeoteknik och hydrogeologi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för konsulttjänster inom geoteknik, miljögeoteknik och hydrogeologi
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för successiva avrop av konsultuppdrag inom områdena geoteknik, miljöteknik och hydrogeologi.
Intern identifierare24/01287
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000