261127-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Verktyg
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handverktyg och småmaskiner
Referensnummer: BV 2019-0065
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44510000 Verktyg
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta ramavtal omfattar mindre maskiner och handverktyg för skötsel och underhåll av Göteborgs
Kyrkogårdar.