See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gardiner och solavskärmningsprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar gardiner samt både utvändigt och invändigt solskydd.
Intern identifierare: 2026-02
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39500000 Textilvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000