261279-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Handledning – Handledare för Psykologmottagning samt Psykoterapeutprogram
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledare för Psykologmottagning samt Psykoterapeutprogram
BeskrivningDenna upphandling avser handledning till universitetets Psykologmottagning samt Psykoterapeutprogram. Mer detaljer finns att tillgå i underlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPsykologmottagning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121455:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85100000 Hälsovårdstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPsykoterapeutprogrammet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121455:Lot:2