2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemiskt tekniskt städ och hygien
Beskrivning: Inköp av produkter inom städkem, strädredskap och hygien produkter.
Intern identifierare: UE24.128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000