Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Inpasseringssystem till återvinningscentraler
Referensnummer: 21/80
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
June Avfall och Miljö bjuder in leverantörer till att delta i en RFI (Request for Information) avseende upphandling av inpasseringssystem till bolagets återvinningscentraler. Syftet med denna RFI är att inleda en dialog med marknaden och samla in information kring leverantörer och system som finns på marknaden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 42961000 Manöver- och styrsystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen