Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning av receptionisttjänster
Referensnummer: 2.4.2-1150/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79992000 Receptionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbildningsförvaltningen upphandlar receptionstjänster som ska bemanna Utbildningsförvaltningens receptioner på Hantverkargatan 2F och Trekantsvägen 3.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 9 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79992000 Receptionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen