261641-2019 - ResultatSverige-Landskrona: Glassättning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Glasmästeritjänster
Referensnummer: 2018/2456
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45441000 Glassättning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser glasreparationer och åtgärder för följdskador inom fastigheter tillhörande Landskrona stad samt Landskrona stugby och camping AB. Exempel på objekt: skolor, förskolor, äldreboende, gruppboende, idrottsanläggningar och stugor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen