2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktion av digitalt lärande
Beskrivning: FRA har behov av extern kapacitet med framtagandet av digitalt lärande även om man till viss del producerar material internt. Avrop på avtalet kommer till stor del ske genom FRA:s enhet för Kompetensutveckling. Typ av utbildning och område kan variera då behov från samtliga verksamhetsdelar inom FRA kan inkomma.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120084:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Upp till max. ytterligare 24 månader