261774-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Prenumerationstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Prenumerationstjänster
Referensnummer: 20-27338
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79980000 Prenumerationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Finansinspektionen har för avsikt att upphandla prenumerationstjänster för hantering av myndighetens prenumerationer av tryckta och digitala tidningar och tidskrifter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen