Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bränsle Uppvärmning, Reservkraft och Drivmedel
Referensnummer: UH-2023-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattning
Försvarets radioanstalt avser att teckna ett ramavtal gällande leveranser av bränsle för värme, reservkraft och drivmedel. Avtal kommer att tecknas med en leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 16 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej