261848-2023 - ÄndringSverige-Märsta: Tjänster avseende fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bostadsrättskonsult (Tidigare BRF Bildningskonsult)
Referensnummer: UH-2023-12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal syftar till att ge AB SigtunaHem en kompetent kraft att stödja bolaget i arbete med att etablera bostadsrätter.