261897-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Konsulttjänster inom ekonomi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom ekonomi
BeskrivningUpphandlingen avser avtal med leverantörer avseende konsultativt stöd inom frågor rörande redovisning, skatt och moms.
Intern identifierareKS 2024-00485
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000