See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingssystem
Beskrivning: MSB avser upphandla upphandlingssystem.
Intern identifierare: 25/254
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000