261933-2023 - ResultatSverige-Malmö: Möbler för sjukvårdsändamål
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Packbord och diskbänkar till Region Skåne
Referensnummer: 2022-O001488
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser Packbord och diskbänkar till sterilenheter inom Region Skåne.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen