2. Förfarande
Förfarande
Titel: Evenemangssäkerhet - Publiksäkerhet STK-2025-895
Beskrivning: Ramavtalet tillgodoser Malmö Stads inhyrda tjänster vid evenemangssäkerhet i roller såsom evenemangssäkerhetskonsult, dikeschef, scendiskespersonal, arbetsledare för publikvärdar och publikvärdar.
Intern identifierare: STK-2025-895
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Evenemangssäkerhet - Publiksäkerhet STK-2025-895