2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Trosspassning för fartygspassager
Beskrivning: RFI för att sondera marknaden för eventuell upphandling av tjänsten trosspassning
Intern identifierare: 25-00371
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63720000 Stödtjänster för sjötransport