262039-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledare masshantering inom program Tvärförbindelse Södertörn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare masshantering inom program Tvärförbindelse Södertörn
BeskrivningProjektledare masshantering inom program Tvärförbindelse Södertörn
Intern identifierareKOM-420565
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektledare masshantering inom program Tvärförbindelse Södertörn