2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försörjningsenheter
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för försörjningsenheter till Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2025-00097
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1696357
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1696358