2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av enskild rådgivning inom Greppa Näringen 2025-2026
Beskrivning: Länsstyrelsen Skåne inbjuder intresserade att lämna anbud på enskild rådgivning enligt Strategiska planen (SP) i CAP 2023-2027. Inbjudan omfattar rådgivning inom Greppa Näringen i Skåne 2025-2026.
Intern identifierare: 604-11163-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000