2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylmaskiner ca 750kW/st
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en komplett leverans av 6 st fabriksnya Kylmaskiner, frakt, dokumentation, CE-märkning samt underlag för beställarens F-gas förordnings anmälan till Tillsynsmyndighet.
Intern identifierare: 24/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling Kylmaskiner