262497-2021 - ResultatSverige-Malmö: Försäkringsmäkleri
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsmäklare
Referensnummer: 21/00491
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66518100 Försäkringsmäkleri
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser försäkringsmäklare till VA SYD samt programmet Hållbar avloppsrening (HAR).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66500000 Försäkrings- och pensionstjänster, 66518000 Försäkringsmäkleri och försäkringsbyråtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen