2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skrivare
Beskrivning: Upphandling av Multifunktionsprintrar med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 48822000 Datorservrar, 72300000 Datatjänster, 72317000 Datalagring, 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000