See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts taxi
Beskrivning: Skolskjuts taxi
Intern identifierare: BN 2024/000564
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000