2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blomsterprogrammet Söderort
Beskrivning: Uppdraget omfattar huvudsakligen inköp, plantering och skötsel av blomsterurnor på gatumark tillhörande Stockholms stad söderort.
Intern identifierare: T2025-03211
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Blomsterprogrammet Söderort