See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Angiografisk röntgenutrustning för neurointervention
Beskrivning: Upphandlingen avser interventionslab för neurointervention, bi-plan.
Intern identifierare: UPPH2025-00063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111700 Angiografilaboratorium
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1758632-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1758633-1