262651-2017 - ResultatSverige-Kristianstad: Vakttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakningstjänster.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Kristianstad.
Nuts-kod SE224 Skåne län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79713000 Vakttjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
Upphandlingen omfattas av avtalet om offentlig upphandling: nej
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.