Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HUMS Analysis Service for AW139
Referensnummer: 22-05379
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72316000 Dataanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Health Usage Monitoring System Analysis Service (HUMS) for Leonardo AW139
Object of the procurement
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72227000 Konsulttjänster för dataanalys, 72300000 Datatjänster, 72322000 Datahantering, 72800000 Tjänster för datorloggning och -provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen