262815-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Karlstad: Byggnadsanläggning
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Partnering ROT 2021
Referensnummer: UH-2020-39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Partnering ROT 2021 i enlighet med bifogade handlingar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45210000 Byggnadsanläggning, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen