262930-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Hantverkstjänst Installations områden
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkstjänst Installations områden
BeskrivningUpphandling av hantverkstjänster inom områdena El, VS, Vent, Larm, Passage och OVK till Gislaved Kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPrisuppgift för kategori El
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPrisuppgift för kategori VS
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPrisuppgift för kategori Ventilation
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPrisuppgift för kategori OVK
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPrisuppgift för kategori Larm
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelPrisuppgift för kategori Passage
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128833:Lot:6