See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av psykologtjänst vid rekrytering
Beskrivning: Psykologtjänst vid rekrytering
Intern identifierare: 2024-20529
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000