263287-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Städkem, rengöringsprodukter, handskar, hygien, plast och alkaliskt vatten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städkem, rengöringsprodukter, handskar, hygien, plast och alkaliskt vatten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förbrukningsmaterial inom städprodukter, kemikalier, mjukpapper, hygien- och skyddsprodukter, plastpåsar, engångsartiklar och alkaliskt vatten. Beställaren har för avsikt att teckna kontrakt med en (1) leverantör för varje delområde i upphandlingen.
Föregående meddelande: 634836-2023
Intern identifierare: 2023/197
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000