263311-2026 - Resultat
Sverige – Brödprodukter, färska bakverk och kakor – Färskt bröd och bakverk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt bröd och bakverk
BeskrivningTranås kommun inbjuder till anbudsgivning gällande ramavtal för Färskt bröd och bakverk.
Intern identifierareUH25-039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Ytterligare klassificering (cpv): 15811000 Brödprodukter, 15811100 Bröd, 15812000 Bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1751910-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKöp i bageri/butik
Beskrivningse upphandlingsdokument
Intern identifierare1782539-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKöp med leverans
Intern identifierare1782540-2