Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hedersbelöning. Pärlhalsband
Referensnummer: KS 2021/424
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18513000 Smycken (varor)
II.1.4.
Kort beskrivning
Staden delar en gång per år ut hedersbelöningar till anställda och tidigare anställda som gått i pension under året.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18510000 Smycken och liknande artiklar, 18513000 Smycken (varor), 18513100 Pärlor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen