See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medieproduktion
Beskrivning: Upphandling av tjänst för genomförande av filminspelningar och livesändningar av konferenser.
Föregående meddelande: 631631-2023
Intern identifierare: 0715/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92200000 Radio- och televisionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser filminspelningar och livesändningar av konferenser.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 Filminspelning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2 Livesändning