2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal Koha
Beskrivning: Serviceavtal för biliotekssystemet Koha.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72267000 Underhåll och reparation av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120754:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72261000 Stödtjänster för programvara