263410-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Omhändertagande av tryckimpregnerat träavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av tryckimpregnerat träavfall
BeskrivningKommunalförbundet Samverkan Återvinning och Miljö -SÅM inbjuder till anbudsgivning gällande lastning, transport och behandling av tryckimpregnerat träavfall.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129709:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall